Wykorzystujemy pliki cookies zgodnie z zasadami określonymi w instrukcji korzystania z BIP. W każdej chwili możesz skasować i zablokować cookies w Twojej przeglądarce.
 
Logo BNL
RSS
A A A K
Biuro Nasiennictwa Leśnego

Odwołanie Dyrektora BNL

21.11.2016

Informujemy, że dnia 21 listopada 2016 r. Pan prof. Jan Szyszko Minister Środowiska podziękował za zaangażowanie i pracę na rzecz polskiego leśnictwa Panu Ryszardowi Dzialukowi, który był Dyrektorem Biura Nasiennictwa Leśnego od momentu powstania Biura w 2004 roku do dnia dzisiejszego.
Na spotkaniu z Ministrem Środowiska obecni byli przewodniczący i członkowie Krajowej Komisji Nasiennictwa Leśnego, przedstawiciele Ministerstwa Środowiska oraz wszyscy pracownicy naszego Biura.

Dyrektor Ryszard Dzialuk ma za sobą 55 lat pracy zawodowej. Wszystkim serdecznie podziękował za współpracę, wspominając między innymi 7 lat pełnienia funkcji Naczelnego Dyrektora Lasów Państwowych.
Do podziękowań Ministra Środowiska przyłączyli się wszyscy obecni, szczególnie pracownicy naszego Biura.


Minister dziękuje Dyrektorowi Dzialukowi za 55 lat pracy na rzecz polskiego leśnictwa i drzewnictwa Dyrektor Dzialuk przedstawia przebieg swojej kariery Przewodniczący KKNL, prof. dr hab. Wojciech Wesoły dziękuje za współpracę

Opublikował: Krzysztof Supruniuk
Publikacja dnia: 21.11.2016

Dokument oglądany razy: 13020
« inne aktualności
bip.gov.pl
mos.gov.pl logo
epuap.gov.pl logo

Biuro Nasiennictwa Leśnego
ul. Rakowiecka 30, 02-528 Warszawa, email: bnl@bnl.gov.pl